Світлодіодна стрічка (LED-стрічка) 10 м на батарейках АА Білий холодний/тепле світло Холодне біле
760 ₴
- Готово до відправки
- Код: Н - 1120
+380 (93) 611-82-83
Вікторія
- +380 (50) 205-48-26Вікторія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка – це гнучка плата, де встановлено в заданій послідовності світлодіоди. З метою полегшення встановлення світлодіодної стрічки її постачають клейкою стороною.
Основа стрічки закрита, тому видаливши захист можна наклеїти LED стрічку у вертикальному або горизонтальному положенні.
Переваги світлодіодної стрічки незаперечні – це насамперед гнучкість, компактність, економічність.
Характеристики:
- батарейки АА 3 шт (не входять до комплекту)
- Колірна температура: холодне світло — 6000 К і тепле світло — 3000 К
- Дальність виявлення: прим. 5 м
- Кут виявлення: 180°
- Довжина: 10 м
Призначення:
- для ПК
- для вбиральні
- для кімнати
- для кухні
- для сходів
- для стелі
- для столу
- для телевізора
- для штор
- навколо дзеркала
Особливості:
- самоклеюча
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інше Видавництво |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість світлодіодів | 150 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Кількість метрів в бабіні | 10 м |
| Інтервал різання | 10 см |
| Кут свічення | 180 град. |
| Довжина | 10000 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Світлодіодів шт/м | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴




